Hotel Willa Zbyszko

tel. 91 39 20 300  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ul. Tadeusza Kościuszki 16 K, 72-200 Nowogard

Menu

Wesele w województwie zachodniopomorskim

Nasz Hotel proponuje klientom organizacje wesel i wynajem sal weselnych w Nowogardzie. Zapewnimy Państwu niezapomniane wesele w województwie zachodniopomorskim.

Ślub i wesele to dni radości oraz szczęścia, które zostają w pamięci do końca życia, dlatego hotel Willa Zbyszko nie szczędzi czasu i poświęcenia na odpowiednie przygotowania, aby satysfakcja z przyjęcia weselnego pozostała w pamięci na długo wszystkim Gościom i przede wszystkim Młodej Parze.

Z przyjemnością wyręczymy Państwa i przygotujemy profesjonalną obsługę wesela w Nowogardzie. Gwarancją powodzenia są dotychczasowi goście i klienci, którzy mile wspominają współpracę z nami. Mieliśmy przyjemność przygotowywać wesela dla par z okolicznych miejscowości – Goleniowa, Gołczewa, Maszewa, Płotów, Reska. Na miejsce organizacji swojego wesela wybierały nasz urokliwie położony hotel również osoby z innych, często odległych zakątków kraju.

Do każdej realizacji podchodzimy z dużą dozą profesjonalizmu, a zarazem pomysłowo i z polotem, dzięki czemu przygotowujemy niepowtarzalne wesela. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje organizacyjne (np. wesele w stylu ludowym + bryczka, wesele regionalne). Służymy pomocą i dobrą radą przy doborze orkiestry weselnej, zaproszeń ślubnych itp.

Wraz z kulinarmyn przygotowaniem i obsługą kelnerską imprezy weselnej potrafimy Państwu zapewnić:

  • oprawę muzyczna na wesele,
  • wideofilmowanie,
  • transport gości autokarem.

Specjalna oferta na noclegi w hotelu Willa Zbyszko w Nowogardzie

Dla gości weselnych specjalna cena na noclegi 80 miejsc (120 z dostawką) Możlliwość wynajęcia nagłośnienia i sprzętu multimedialnego
Apartament gratis dla młodej pary

Zobacz zdjęcia panoramiczne sali

panoramiczne zdjęcie sali weselnej 1
Sala. Ujęcie 1
panoramiczne zdjęcie sali weselnej 2
Sala. Ujęcie 2
panoramiczne zdjęcie sali weselnej 3
Sala. Ujęcie 3
panoramiczne zdjęcie sali weselnej 4
Sala
panoramiczne zdjęcie sali weselnej - hol
Hol